KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15936382
nr 1593 6382
Ivan James Romeo Bauer
(1897-1957), Sverige
Oljemålning, Öregrund. Signerad, daterad -49. Olja på pannå, 45x54 cm, yttermått inklusive ram: 58x57 cm
Ivan James Romeo Bauer, svensk bildkonstnär född 1897, död 1957 .
måndag 29 januari 2024
kl 20:11:42
Ivan James Romeo Bauer
Läs mer om Ivan James Romeo Bauer